Dochter Fatih Terim: “Ik ben bang om mijn ogen dicht te doen”

Merve Terim Çetin, de dochter van Fatih Terim is behoorlijk van slag over de situatie van zijn vader. De trainer van Galatasaray ligt vanwege een corona besmetting in het ziekenhuis. Merve Terim Çetin heeft op de sociale media de onderstaande uitspraken gedaan.

“Ik ben bang om mijn ogen dicht te doen. Was ik maar besmet in plaats van jouw papa. Ik kan het gewoon niet aan dat jij besmet bent. Ik kan mijn woede niet in mij houden. Lieve god, ik hoop dat je mijn vader beschermt.”, aldus Merve Terim Çetin op Twitter.

“Ik heb de afgelopen 24 uur niet geslapen. Als het ’s avonds wordt, wordt ik banger. Dan begint het paniek. Dat het beter met hem gaat, zorgt voor meer rust. Het zal beter met mij gaan, als hij daar weg is. De afgelopen twee keer dat mijn telefoon in de nacht rinkelde, heb ik mijn oma en opa kwijtgeraakt.”, aldus Merve Terim Çetin op Instagram.

“24 saattir hiç uyumadım, gece olunca korkum daha da artıyor tam bu saatlerde başlıyor endişem; iyiye gidiyor olması yüreğime su serpmiyor, ama ordan çıkmadan da iyiyi düşünemiyorum tam, uzakta olduğum için daha da tedirginim, çalan son 2 geceyarısı telefonunda birinde dedemi, birinde anneannemi kaybettim, iyi düşünmeye çalışıyorum atlatacak diyorum, kuvvetli o diyorum, sonra bile bile göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum, buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinda rahatça oturmaları kanıma dokunuyor, inanılmaz sinirliyim, buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum, haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve isyan etmek istiyorum, Yaman’a belli etmemeye çalışıyoruz ama çocuk bu, seziyor, dedem sakallarını kesmemiş bir şeye mi üzgün, sen de o yüzden mi ağlıyosun dedi bugün, onun için güçlü olayım diyorum onu da beceremiyorum, kendimi teselli edip her şey yoluna girecek, geçecek diyorum ama akşam oluyor, akşam olunca haber alamıyoruz, bir türlü sabah da olmuyor, geçmiyor da zaman. Bir tek yazmak iyi geliyor sanırım, o bize olan her şeyi göğüsler hep, onun için ben de bunu göğüsleyebilsem onun için diyorum. Onu da yapamıyorum, hiçbir şey yapamamak da canımı acıtıyor, uzun lafın kısası ona bir şey olacak korkusunu içimden atamıyorum çünkü o bizim dağımız, ve dağımız giderse bağımız kopar bizim.”