Trabzonspor: Nwakaeme, Sturridge en Hosseini geblesseerd

Trabzonspor heeft het aanstaande zaterdag op tegen Beşiktaş.

De Turkse club uit Trabzon kampt met drie geblesseerde voetballers. Volgens het nieuws wat Trabzonspor via de officiële kanalen heeft gemeld zijn Anthony Nwakaeme, Daniel Sturridge en Majid Hosseini geblesseerd.

Uitspraken van Yaşar Kibar Güven:

Nwakaeme redt waarschijnlijk de wedstrijd tegen Beşiktaş.
Sturridge wordt voor het duel tegen Beşiktaş bekend.
Hosseini is 1-3 weken uit roulatie.

“Oyuncumuz Anthony Nwakaeme’de yapılan MR tetkikleri sonucunda ciddi bir sakatlık görülmemiş olup sağ arka adale grubunda sertlik ve spazm tespit edilmiştir. Bu teşhis neticesinde kısmi ve limitli antrenman yapabilen oyuncumuz günlük olarak takip edilerek hafta sonu oynayacağımız karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılmaktadır.”

“Pazartesi günü yapılan antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Daniel Sturridge’in ise yapılan MR tetkiklerinde 1. Metatarsophalangeal joints (ayak başparmak ekleminde) ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisi devam etmekte ve durumu maç saatinde netlik kazanacaktır.”

“Sivasspor müsabakası öncesi ısınma esnasında sakatlanan Majid Hosseini’nin ise yapılan MR tetkiklerinde kasık adductor longus adelesinde grade 1 strain tespit edilmiştir. Tedavisi devam etmekte olan oyuncumuzun 1 – 3 hafta içerisinde sahalara dönmesi öngörülmektedir.”